Оголошення № 1-тр/05-24 про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів (послуг)

Громадська організація «Спілка журналістів «Альтернатива» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг із транспортного обслуговування. Запит цінових пропозицій ініційовано  в межах проєкту «Синергія добрих справ», який реалізується в межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за  підтримки  Гуманітарного фонду для України.

Дата оголошення про тендер: 17 травня 2024 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 12.00, 22 травня 2024  р.

Предметом закупівлі є послуги з транспортного обслуговування:

  1. Перевезення вантажів – гуманітарної допомоги у межах м. Херсон, Херсонської, Чорнобаївської, Білозерської, Станіславської, Дар’ївської громади (Херсонській район) та Новорайської громади (Бериславський район) Херсонської області. Необхідний транспортний засіб – мікроавтобус вантажопідйомністю 2,5 тони. Термін надання послуг – 10 місяців (травень 2024 р. – лютий 2025 р.). Очікуваний загальний пробіг за 10 місяців – 9425 км. 
  2. Перевезення вантажів – гуманітарної допомоги зі складів у м. Одеса до складу у м. Херсон. Необхідний транспортний засіб – автомобіль вантажопідйомністю 10 тон. Термін надання послуг – 10 місяців (травень 2024 р. – лютий 2025 р.). Очікуваний загальний пробіг за 10 місяців – 4000 км. 

Строк початку надання послуг: через 2 календарні дні від дати підписання Договору на послуги із транспортного забезпечення.

У вартість послуг повинні бути включені оренда автомобіля, оплата роботи водія, оплата пального, інших розхідних матеріалів та робіт з регламентного/сервісного обслуговування автотранспорту для визначеного кілометражу.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані згідно із законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання транспортних послуг та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок, акт).

Для участі у тендері, просимо учасників тендеру надати організатору наступні документи:

– Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

– Копія документу, що підтверджує податковий статус;

– Цінову пропозицію або рахунок-фактуру, згідно наведеного опису транспортних послуг;

– Інші документи: якщо власний автотранспорт, то документи що підтверджують це.

Якщо в оренді, то копію договору оренди, який повинен включати визначений термін.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

– Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

– Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

– Прийнятна (найнижча) ціна, умови оплати – на підставі виставлених рахунків або актів наданих послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] (контактна особа Володимир Косюк) до 17:00 години 21.05.2024  року. До участі у відборі тендерних пропозицій на закупівлю послуг із транспортного обслуговування допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 12:00  години 22.05.2024 року на електронну адресу [email protected] з поміткою «Тендер-транспорт».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 години 22.05.2024, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом п’яти робочих днів з дати визначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива»                                     Володимир Косюк.

телефон +38067 5551144

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *