«Захистив хлопця і відчув удар»: пенсіонер на Херсонщині став жертвою групи молодиків

Жахлива історія з побиттям мало не до смерті сталася у селі Благодатне Іванівського району.  П`ять молодиків з легкістю та без докорів совісті намагалися розібратися з однолітком, а як почули прохання – припинити бездіяльність, переключилися на захисника. Про це нашій редакції розповів один з потерпілих – 63-річний пенсіонер Василь Малохатко.

Василь Малохатко із зламаним носом

Подія сталася 26 березня, близько 21:30. Саме у той день Василь Малохатко навідався до кафе жінки за водою, після чого планував поїхати на роботу – охороняти склади. Почувши дивні крики та докори, вирішив розвідати ситуацію та за потреби допомогти. Стороння допомога 5-ти хлопцям видалася не до вподоби.

«Два з них місцеві жителі, а інші приїжджають до нас з смт Іванівка. На всі мої прохання зупинити перепалку я почав отримувати удари. Вони наносили їх у різні частини тіла: від носа і до грудної клітини. У результаті чого я втратив свідомість», – ділиться потерпілий Василь Сергійович.

Чимало дісталося й хлопцю, на захист якого власне і став пан Василь. Хлопець, власне як і пенсіонер, були в крові. Обох вже на землі добивали ногами. Зупинити бездіяльність групи молодиків змогли лише відвідувачі кафе, які збіглися на крики.

«Після того, як вибігли люди, команда хлопців сіла в автівку і одразу поїхала. А першу медичну допомогу та все інше нам вже надавали місцеві, моя дружина та син», – згадує Василь Малохатко.

Пан Василь та його родина сподіваються, що поліція об`єктивно розглядатиме справу щодо побиття. Адже пенсіонеру зламали ніс, ребра. І за скоєне молодики понесуть відповідальність.

Поліна ТОПОЛІНСЬКА

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *