Про “Херсон плюс”

«Херсон плюс» – телеканал для всієї родини

73003, Україна, м. Херсон, вул. Торгова, 37.  Тел. +38 067 5551144, +38 050 5297493.

Понад 10 років стабільної роботи в ефірі

Кращі інформаційні новини півдня України, що підтверджено київськими соціологічними службами. Рейтингові авторські програми, журналістські розслідування, дискусійна платформа, проєвропейські телевізійні проекти.

На базі телеканалу працює «Продакшн студія» – ми створюємо якісний телевізійний контент!

Покриття: Херсон та Херсонська обл.
Радіус поширення сигналу –  150 кілометрів від обласного центру  (Херсон, Нова Каховка, Каховка, Берислав, Генічеськ, Каховський, Бериславський, Великоолександрівський, Високопільський, Горностаївський, Великолепетиський, Чаплинський та Каланчацький райони).

Аудиторія – близько 1 млн. чоловік.

Ефірний час – 24 години на добу без ретрансляції інших каналів.

Інтернет мовлення

«Херсон плюс» активно розширює інтернет мовлення. 24 години на добу нас можна побачити в будь-якій точці світу https://khersontv.com/onlinetv/

Ми також присутні в пакетах найбільших IPTV операторів України, в OLL.tv, DIVAN.tv, SkyNet. “Нові мережі України” доставляють сигнал “Херсон плюс” до сотень українських провайдерів, які мають мільйони користувачів. У всіх готелях України, які в більшості своїй користуються інтернет-тв, ви так само можете дивитися «Херсон плюс».

Телевізійні «Новини» від «Херсон плюс» – мають власний «інформаційний портрет» і професійну стилістику. Ми завжди в центрі подій.

Інформаційний продукт телеканалу активно просувається в інтернет просторі: на власному сайті, на каналах в YouTube та Telegram, сторінках у Facebook, Instagram.

https://khersontv.com/

https://www.facebook.com/Khersontv/

https://www.youtube.com/user/KhersonTV

https://t.me/khersontv

https://www.instagram.com/tv_kherson_plus

Концепція телеканалу  – телеканал для всієї родини, тож наша аудиторія  – всі верстви населення. Наші головні герої –  соціально та фінансово активні люди, підприємці, політики і депутати, представники влади різних рівнів; це люди, історії успіху яких, мають величезну силу, силу прикладу – зроби як я, рухайся у правильному напрямку і в тебе все вийде!