Фігурне катання на роликах: як новий вид спорту розвивається у Херсоні

Замість льодової арени – паркетна зала, а леза ковзанів заміняють роликові колеса. В Україні почав стрімко набирати рух новий вид спорту – фігурне катання на роликах. Херсон не став виключенням та вже має кілька юних зірок на спортивному олімпі.

Займатися фігурним катанням на роликах херсонські спортсмени почали лише рік тому. Першопрохідцем стала тренер з фігурного катання на ковзанах з 12-річним стажем Ганна Юркова. Не приховує, про цей вид спорту чула значно раніше, однак навіть не замислювалася, що зможе проміняти лід на щось інше. Усе змінилося під час пандемії.

Результати спортсменок перевершили усі сподівання – одразу кілька призових місць. Тож цей напрямок спорту Ганна вирішила не полишати та продовжити професійну діяльність. Тим більше, шо катання на роликах та на ковзанах неабияк схоже між собою.

Саме тому спортсмени мають тренування як на льодовій арені, так і на паркеті: на ковзанах вчать елементи, а на роликах їх відпрацьовують. А ось постановка хореографії та катання програми під музику відбувається виключно в залі

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *