Геннадій Лагута – кандидат від партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” на майбутніх виборах у 184-му окрузі

Політичну партію «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» на Херсонщині називають феноменом з точки зору політичного результату. Про підсумки виборчої кампанії 2020 року та наступі амбітні завдання говорили під час другого з’їзду політичної сили.

Нагадаємо, що за результатами місцевих виборів у 2020 році в Херсонській міській раді створено найбільшу депутатську фракцію, до складу якої увійшло 17 депутатів від «Партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!», найбільшу фракцію, з 13 депутатів створено в Херсонській районній раді а в Херсонській обласній раді другу за чисельністю.

Під час з’їзду почесний лідер політсили «Нам тут жити» звітував про результати року роботи у Верховній раді України. Народним депутатом України по 184 округу Ігор Колихаєв був обраний у 2019 році. За цей час ним розроблено 47 законопроектів, відкрито 8 громадських приймалень, на допомогу округу та Херсонській області залучено фінансування у 572, 5 млн гривень.

Другим питанням під час з’їзду ПП було висування кандидата в народні депутати України на майбутніх проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі № 184. Ігор Колихаєв запропонував делегатам підримати людину якій він довіряє особисто

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *