Корисна та зручна еко звичка: херсонські школярі долучилися до Всеукраїнського проекту «Мішечок»

Шийте торбинки та змінюйте світ на краще. Херсонський еко-центр «Дивосвіт» долучився до Всеукраїнського проекту «Мішечок», ініційований Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World». На меті масштабної екологічної акції заохотити школярів та їх родини відмовитися від користування шкідливими поліетиленовими пакетами.

Головною особливістю акції є формування щоденної корисної звички. Тому зшити власноруч торбинку та просто викласти її фото у соціальну мережу з відповідним хештегом недостатньо.

Таким чином лише торік у рамках даного проекту «Мішечок» в Україні було вироблено понад 18 тисяч мішечків. При цьому основою для більшості торбинок були старі або непотрібні речі, тим самим їм давали друге життя, – розповідає учасник еко-центру «Дивосвіт» Андрій Чесноков.

Розкладаються поліетиленові пакети від 100 до 500 років. І увесь цей час частини мікропластику будуть отруювати навколишнє середовище: потрапляючи в ґрунт, воду, організми тварин і людей, – додає президент еко-центру «Дивосвіт» Ярослав Скрипник. Він також наголошує, потурбуватися про наявність у себе еко-торбинки вже сьогодні варто і через майбутні зміни в українському законодавстві

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *