Прокурор у Новій Каховці вчинив злочин!

07 квітня 2021 року Херсонський апеляційний суд, від імені України, зобов’язав прокурора, Юлію Зінкевич, виключити підозру відносно директора місцевого ліцею. Вказане рішення вступило в силу негайно, але до цього часу прокурором не виконано. З цього приводу висловився місцевий адвокат, Сергій Яковенко, на своїй сторінці у Фейсбук:

Гра в шахи чи гра людською долею???

Таке питання в мене виникло, коли вивчив ситуацію у м.Нова Каховка, де прокурор, Юлія Зінкевич, намагалась безпідставно притягнути до кримінальної відповідальності керівника одного з учбових закладів міста і чогось саме в той час, коли людина вирішила обиратись до обласної ради.  Плани щодо участі у виборах довелось змінити, адже у науковця виникла потреба змагатись з прокурором у суді за свою невинуватість щодо підозри у службових підробках. 

Дивна річ для нашої країни, але за результатом розгляду справи прокурор науковцю програв і судовим рішенням, від 07 квітня 2021 року, Ю. Зінкевич зобов’язали виключити з реєстру підозру відносно науковця.

Маю думку, що лише професійна гра в шахи, якою захоплюється Юлія Зінкевич, спонукала її НЕ ВИКОНУВАТИ РІШЕННЯ СУДУ, а продовжити змагання з керівником учбового закладу.

З квітня і до цього часу в учбовому закладі поліцейський за поліцейським, перевірка за перевіркою і все це лише шахові комбінації аби знайти хоч щось, що має врятувати репутацію прокурора від програної справи.

Останнє дійство перевершує всі очікування: керівника учбового закладу намагаються тепер звинуватити у вимаганні коштів за навчання !!!…що надходили за договором, за понад нормовані години викладання, у відповідності до Закону та за розпорядженням місцевої влади.

Хочеться нагадати прокурору Ю.Зінкевич, що гра в шахи від гри з людськими долями відрізняється відповідальністю.

Тож сьогодні, за відповідною заявою, ДБР має з’ясувати, чого прокурор вчиняє злочин, починаючи з 07 квітня 2021 року і до цього часу не виконує рішення суду та шукає можливість, зловживаючи службовим становищем, вліпити нову підозру людині з надуманих підстав.

До Вашого відома друзі, судові рішення щодо програшу прокурора в суді.

Крім того, Верховний Суд України своїм судовим рішенням відхилив касацію прокурора, звернувши її увагу, що мала б знати, які рішення не оскаржуються згідно діючого КПК України.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96091812

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96788065

P. s.  Жодне переслідування не має впливати на долю ліцею:

http://nk-online.com.ua/novokahovskij-akademichniy-liczej-spektr-vidznachiv-20-richnij-yuvilej/

Ми також отримали пояснення від директора Академічного ліцею «Спектр» Тетяни Долецької, в якому вона на кількох сторінках доводить, що учні ліцею мають повне право на отримання додаткових знань, факультативних уроків і вся ця ситуація регулюється законами України та розпорядженнями місцевої влади. Результати ЗНО випускників ліцею, список вузів, до яких вони поступають, перевершують результати інших навчальних закладів і Нової Каховки, і Херсона. Тож варто ставити питання: як довго ще триватиме протистояння правоохоронної системи та педагогічного колективу у Новій Каховці? Кому це на користь? І коли й чим все закінчиться?
Сподіваємося, отримати відповіді на ці питання від прокурора Херсонської області Володимира Калюги та Новокаховського міського голови Володимира Коваленка.

Звернення до прокурора Херсонської області Володимира Калюги

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *