1 вересня наживо! В скількох закладах Херсонщини пролунає шкільний дзвоник?

Шкільний дзвінок торік мали можливість почути лише першокласники та одинадцятикласники. Усе через сурові карантинні обмеження. Нині ж в Україні триває адаптивний карантин. Тож як цього року відбуватиметься початок навчального року та врешті, хто зможе побувати на урочистих лінійках 1 вересня? Нашій знімальній групі розповідає Начальник управління освіти Херсонської міськради Наталя Журженко.

Однак незважаючи на пом’якшення карантинних обмежень – організація навчального процесу майже не зміниться. Зокрема, обов’язковим залишиться температурний скринінг, розмітки на підлозі й стінах для соціального дистанціювання та куточки з дезінфікуючими засобами.

Не поступаються у підготовці до 1 вересня і навчально-виховні заклади Херсонщини. ТВ кожній громаді регіону свято першого дзвоника пройде також в традиційному форматі. Про це нашим журналістам наголошує в.о. начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Ніна Левенець.  

Зазначимо, що на сьогодні у понад 550 об’єктах проведено поточний і капітальний ремонт, організовано підвіз школярів у громадах та провакциновано увесь бажаючий педагогічний колектив

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *