10 тисяч подарункових пакетів до Дня Перемоги родинам Херсонщини від БФ Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

Зворушливо та щиро за постійну увагу та турботу ветерани Другої світової війни висловлюють подяку. Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» до Дня Перемоги підготував 10 тисяч подарункових наборів і таким чином його представники привітали учасників бойових дій, робітників тилу, дітей війни і людей похилого віку, які проживають на 184 окрузі.

Як з’ясувалося, лише в цьому будинку по вулиці Горького 3 у Новій Каховці проживає 25 дітей війни. Хтось застав ті роки ще зовсім маленьким, а хтось в підлітковому віці.

Важко згадувати війну і Ганні Купець. Її батько та старший брат загинули під час бойових дій, а родину вивезли до Німеччини, де вони працювали на пилорамі у місцевого фермера. З нашими журналістами пані Ганна ділиться спогадами з найважливішого дня, коли почула про перемогу.

Нині Ганні Володимирівні 83 роки та незважаючи на свій поважний вік вона продовжує вести активний спосіб життя. Зокрема, розписує храми та співає у хорі. Ось і за подарунок дякує символічно, піснею.

Піснею нашу знімальну групу зустрічають і в Бериславському Центрі культури та дозвілля. Сюди представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» завітали аби привітати Народний хор ветеранів війни та праці

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *