101 На Сторожі Безпеки. Лютий 2020

Цьогорічна зима видалась нетипово теплою. Проте в останній лютневий місяць погодні умови визначились таким чином, що в першій декаді рятувальники боролись із сніговими заметами, у другій з пожежами в екосистемах, а наприкінці з наслідками буревію.
У результаті негоди, спричиненою сильним снігопадом, вітром та ожеледдю, у період з 6-го по 10-те лютого, пожежно-рятувальними підрозділами прибрано з доріг 18 повалених дерев. Із снігових заметів вилучено 103 транспортних засоби, в тому числі 8 автомобілів швидкої допомоги, 11 рейсових автобусів, 6 автомобілів районних електромереж. На час негоди всі екстрені служби працювали оперативно та злагоджено.
Коротка зима відступила, сніг зійшов, знову пригріло сонце, і почали палати плавні. Наймасштабніша пожежа зафіксовано 15 лютого, коли на лівобережжі Дніпра за Херсоном вигоріло 15 га очерету. Ці пожежі є досить складними для пожежогасіння, проте рятувальники не допустили розповсюдження вогню на дачні території. На жаль, першопричина цих пожеж – людський фактор.
24 лютого близько 12-ї дня на територію Херсонщини із сторони Одеської області зайшов циклон, під час якого пориви вітру становили 25-26 м/с. Вже після 17-ї години вітер почав втихати. Але буревій призвів до повалення десятків дерев, руйнувань покрівель, рекламоносіїв, електроопор. Рятувальники почали працювати з перших годин негоди, прибираючи повалені дерева з автошляхів та будівель.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *