11-ий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії» пройшов у Херсоні

Традиційно в лютому-місяці до Херсона з’їжджаються представники спортивних шкіл та училищ зі всієї України та ближнього зарубіжжя на Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Наші надії». Цього разу він пройшов в одинадцяте, незмінним залишився і організатор – благодійний фонд Устина Мальцева.

Громадський діяч Устин Мальцев ділиться, з кожним роком географія учасників стає ширшою. Адже турнір «Наші надії» включений в Український календарний план спортивних заходів, як один з найважливіших етапів для комплектації членів збірної команди країни і перевіркою перед серйозними змаганнями світового рівня. Цьогоріч за звання найкращих змагалися понад 120 спортсменів в 10 вагових категоріях і віком від 15-17 років.

Значимість цієї події оцінив і народний депутат України Ігор Колихаєв. Він підкреслює, підтримка молодих талантів сьогодні це вклад у майбутнє України. І допомагати в першу чергу необхідно обласним центрам та невеличким містам та селищам. Адже вони мають потребу у сучасних спортивних комплексах і фінансуванні профільних навчальних закладів

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.