20 тисяч пасок на Великдень родинам Херсонщини від БФ Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

Запашна паска до столу кожної родини Херсонщини. Таке масштабне привітання зі світлим святом Великодня ініціював Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута. Херсонським хлібозаводом для 184 округу було виготовлено більше 20 тисяч пасок. Як проходить акція бачила наша знімальна група. Ми відвідали Берислав та Нову Каховку.

Святкові паски в кожен дім, де потребують допомоги. Тільки в Новокохавській ОТГ було розвезено більше 4 тисяч великодніх пасок Багатодітну родину Чепак представники фонду застали під час їх прогулянки. Малеча одразу заглядає у пакети та радіє, побачивши солодке. У сім’ї виховується 7 дітей, наймолодшому, хлопчику, усього тиждень. Мати Ольга Чепак не приховує, такі подарунки як ніколи у нагоді.

Пані Ольга ділиться, до благодійного фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» звернулася торік, коли необхідно була фінансова допомога на операцію молодшій доньці.

А це вже приміщення, де знаходяться одразу два міських товариства – Спілка ветеранів Афганістану «Пам’ять» та Громадська організації ветеранів війни та праці. Гостей тут зустрічають у парадній формі з ювілейними нагородами та пам’ятними світлинами.

Своїх емоцій ветерани не приховують, наголошують, сьогодні будь-яка увага до людей поважного віку є по-особливому цінною

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *