200 саджанців тамариксу висадили «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» та Присиваська громада

У Всесвітній День Землі на території Присиваської ОТГ висадили полезахисну лісосмугу. За 20 років захисна зелена зона була пошкоджена, або по варварські знищена. Масштабну акцію з озеленення ініціювала ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ», що спеціалізується в галузі відновлюваної енергетики.

Ініціативу з відновлення лісосмуг одразу підтримали у громаді. Тож окрім працівників вітроелектростанції на висадку саджанців доєдналося чимало місцевих жителів.

До того ж за словами людей, ділянка з якої розпочалося відновлення лісосмуги має історичне значення. Адже у давнину ця дорога біля Лемурійського озера була більш відома як Чумацький шлях.

А ось менеджер з екологічних систем ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» Тетяна Войтович зазначає, місце висадки саджанців як і їх різновид обирали дуже ретельно. Зважали на безліч екологічних факторів. СНХ Тетяна Войтович, менеджер з екологічних систем ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ».

200 висаджених кущів тамАриксу це всього 800 метрів лісосмуги. На меті ж відновити близько 10 – ти кілометрів, – пояснює генеральний директор ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» Андрій Немченко. До того ж цей проект стане гарним прикладом взаємодії соціально відповідального бізнесу та громади

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *