370 річниця Берестецької битви! Херсонський отаман Валерій Колесніченко долучився до святкування

У селі Пляшева, що на Рівненщині, відзначили важливу дату в історії українського козацтва – 370-річчя Берестецької битви. Вже традиційно загиблих козаків у кривавій битві вшанували на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви». Кадри масштабного дійства вдалося зафіксувати нашим колегам з Рівненського телеканалу «Сфера ТВ».

16 років поспіль до вшанування загиблих у битві під Берестечком долучається й отаман Херсонського крайового товариства Соборне козацтво України «Січ» Валерій Колесніченко. За його словами, це неймовірна подія, до проведення якої готуються заздалегідь.

Проте найбільше пана Валерія вразило богослужіння та панахида. А також гармата, зроблена місцевим отаманом. Рівненські козаки – одні з небагатьох чітко дотримуються традицій, що тягнуться ще з далекої історії. Пан Валерій ділиться, така згуртованість показує всю важливість цієї події для них.

Підтримує думку Валерія Колесніченка і голова Рівненської облдержадміністрації  Віталій Коваль, який також долучився до відзначення ювілейної дати.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.