5 червня в Херсоні з концертом всесвітньо відомий музикант і композитор Мирослав Левицький

Вже цієї суботи, 5 червня, у Херсоні вперше виступить всесвітньо відомий музикант і композитор Мирослав Левицький. Концерт пройде у рамках європейського туру «In Piano & Elegant Dualism» та стане четвертим в українському турне. У своєму щільному графіку артист відшукав час для нашої знімальної групи та дав ексклюзивне інтерв’ю напередодні грандіозного творчого вечора.

Зазначимо, що привід зробити такий виступ не менш грандіозний. Адже цьогоріч пан Мирослав відзначає 35-річчя своєї творчої професійної діяльності. Широка географія концертів, робота із зірками світової величини та безліч нагород, – здобутків у кар’єри музиканта насправді чимало.

При цьому Мирослав Левицький не вважає себе зіркою. Зазначає він просто займається улюбленою справою та робить це від чистого серця.

Однак не все так просто, наголошує музикант. Адже на його думку, успіх будь-якого артиста залежить в першу чергу від бажання та готовності наполегливо працювати. Прикладом цього є саме група «Брати Блюз», яка зробила своєрідний прорив на пострадянському музичному просторі

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *