600 мільйонів гривень планують витратити на ремонт доріг в Херсонській області

Ями та вибоїни, а ще стерта дорожня розмітка та відсутність безпечних зупинок. Усе це – реальність стану доріг в Херсонській області. Після поїздок такими трасами водії вимушені звертатися до автосервісів, а пасажири до лікарів. Та вже до кінця листопада 2020 року ситуація може зміниться. На Херсонщині розпочали реалізацію регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир зазначає, будувати і ремонтувати будуть за новим підходом.

Проект розрахований на 3 роки. Адже сьогодні майже 90 відсотків усіх доріг в Херсонській області потребують капітального або поточного середнього ремонту. Така ситуація склалася через брак фінансування впродовж останніх років, – розповідає заступник директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ХОДА Анатолій Галамага.

Які дороги відремонтувати першочергово визначали за трьома пріоритетами: це шляхи під’їзду до закладів охорони здоров’я, освіти і туристичні маршрути. Таким чином було визначено 64 об’єкти, загальною протяжністю у 102 кілометри

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.