Аграрії-водокористувачі Херсонщини наполягають на справедливих тарифах на подачу води для зрошення

Розвиток зрошення, формування справедливих тарифів на подачу води для зрошення у 2021 році та законодавчі напрацювання Всеукраїнської Аграрної Ради. З такими чіткими питаннями аграрії-водокористувачі зі всієї Херсонщини з’їхалися до Нової Каховки, де обговорили механізми подальшої співпраці з представниками влади та Держводагентства. Зокрема, про перспективу прийняття законопроекту №5202 «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації землі», а також підписання Меморандуму про взаємопорозуміння між Держводагентством України і Асоціацією об’єднання водокористувачів.

З аудитом планують не затягува, голова Громадської Спілки “Асоціація об’єднання водокористувачів” Володимир Хвостов додає, що передбачається проведення спільного аудиту господарської діяльності районного управління водного господарства з метою встановлення економічно обґрунтованого тарифу на послуги водогосподарських організацій.

Громадська спілка “Асоціація об’єднання водокористувачів”, яка об’єднала дві різні асоціації херсонських аграріїв, нарешті стала тією потужною силою, з якою рахується керівництво Держводагентства. Як результат: підписання меморандуму з конкретними цифрами та зобов’язаннями.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *