Аудит комунального транспорту та ЖКГ в Херсоні: що показала перевірка?

Повна перевірка міського господарства за три роки. У херсонській міській раді представили перші результати аудиту у сфері комунального транспорту та житлово-комунального господарства.

За результатами перевірки на підприємстві «Херсонський комунальний транспортний сервіс» було виявлено порушень на суму майже 22 мільйон гривень, – розповідає заступник міського голови Оксана Рукавішнікова.

Також фахівці управління аудиту та контролю встановили, що за три роки роботи підприємства майже 4,5 мільйони гривень були витрачені неефективно. Зокрема, необґрунтовано виконувався ремонт автобусів та закупка запасних частин, а закупівля палива здійснювалася за завищеною ціною.

Радник міського голови Юрій Стельмашено зазначає, це ще не всі зміни. У планах міської влади також розробка нової маршрутної карти пасажирських перевезень, збільшення автопарку та введення у дію Е-квитка. Однак для цього необхідна підтримка громади. Наприклад введений два тижні тому пілотний проект «нічні» тролейбуси наразі є збитковим

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *