Автор відомих шлягерів Сергій Лазо виступив на літературній платформі у рамках «Мельпомени Таврії»
Ось так, не багатослівно та душевно розпочинає свою зустріч автор всесвітньо відомих шлягерів Сергій Лазо. Митець одразу наголошує – на меті як найбільше розповісти про творчість, а не обговорювати життєвий шлях. Тож виконання одного хіта одразу змінюється іншим.
Зазначимо, що для більшості присутніх такий початок зустрічі буз передбачений. Адже Сергій Лазо вже давно здобув репутацію «людини-оркестру». Адже він не лише музикант, композитор і продюсер, а й поет, прозаїк та модератор культурно-мистецьких імпрез. Тож поза увагою не залишив і Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».
Пан Сергій додає, ділився із присутніми тим, що має. А саме власними творчими доробками. Тож крім музичних композицій митець зачитував ще й поетичні замальовки.
Таке живе спілкування і тепла атмосфера неабияк припала до душі усім присутнім