Без насильства та образ! Херсонська поліція провела акцію «Про безпеку на вулиці Суворова»

Навички самооборони, домедичної допомоги, та профілактично-роз`яснювальна робота для дітей! На головній пішохідній вулиці Херсона провели акцію під назвою «Про безпеку на вулиці Суворова». Даний захід організовано в рамках Всеукраїнської програми «Безпечне місто».

Чи не найбільше увагу людей привертають 14 бордів з обличчями жінок. За словами організаторів, фотовиставка «Небезмежність» була представлена для розкриття важливої теми сьогодення – домагання у громадських місцях.

Для проведення такого профілактичного заходу саме цю ділянку на вулиці Суворова обрали невипадково. За словами начальниці відділу зв`язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області Олени Вахтель, тут планується створення громадського простору.

Варто зауважити, проект щодо розбудови даної локації був розроблений та презентований архітекторами з різних міст України ще навесні цього року. За проектом між планетарієм та Корабельною у місті Херсоні радою має з`явитися пергола, а також інші об`єкти для відпочинку та комфорту як містян, так і туристів. Тож наразі очікують на виділення ділянки.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.