Через проблеми із доступністю половина лікарень Херсонщини можуть не переукласти угоди з НСЗУ

Майже половина лікарень Херсонської області ймовірно будуть мати проблеми при переукладанні угод з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) через невідповідність приміщень вимогам по доступності для маломобільних груп населення.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Під час селекторної наради заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан розповів, близько половина лікарень Херсонщини можуть не встигнути переукласти угоди з НСЗУ до встановленого нормативами терміна – 19 березня.

“П’ятдесят відсотків лікарень мають проблеми з виконанням вимог по доступності приміщень, необхідних для переукладання угоди. Десь приміщення не приведені до належного стану, а десь роботи виконані, але ще не оформлені документи щодо внесення змін у планування приміщень”, – сказав Вадим Чабан.

Разом із тим уповноважені особи, яки брали участь у нараді, стверджують, що іноді виникають такі проблеми, які неможливо вирішити на місцевому рівні.

Наприклад, Таврійський міський голова Микола Різак розповів, що через проблеми з фінансуванням вже чотири роки триває реконструкція міської лікарні. Перший заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій, який головував на нараді, сказав, що обласна влада з приводу цієї лікарні звертатиметься до Державного фонду регіонального розвитку.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *