Демо-ділянки та десятки сортів зернових культур: у ДП ДГ Інституту рису НААН України провели День поля

Практичний семінар просто неба. На базі Державного підприємства “Дослідне господарство інституту рису Національної академії аграрних наук України” провели День поля. Захід об`єднав десятки фермерів, представників елітних аграрних фірм та провідних селекціонерів півдня України. За словами директорки підприємства Валентини Уманської, це перший масштабний семінар, який проводиться для ознайомлення фермерів з технологією вирощування ранніх зернових культур за їх участі.

До проведення Дня поля, працівниками підприємства та представниками відомих агрофірм було підготовлено три демо-ділянки, кожна з яких займає близько пів гектари землі. Завідувач науково-дослідного відділу передових технологій у рослинництві Володимир Корнбергер зазначає, висіювали насіння за чіткою технологією, а ось зростало воно в різних умовах.

Аби агрономи на власні очі побачити, як за кілька місяців виросли різні сорти зернових культур та чи варто їх сіяти, для них влаштували експрес-екскурсію по кожній демо-ділянці. Значну увагу приділили богарним землям, де висіяне насіння зростало виключно за рахунок опадів. Найбільше врожайності у таких умовах дає сорт пшениці «Кошова».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.