Держслужбовці – на курси української мови! У Херсоні стартувала підготовка до важливих іспитів

Ось так доступно та легко Лілія Віжічаніна розповідає про ази та нюанси рідної мови для держслужбовців. Відтепер вивчити чи покращити знання з державної мови куди простіше, адже на базі Херсонської обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара стартував освітній курс української.

Поштовхом на відкриття курсів стало масове дотримання норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у майже всіх сферах: культурі, мистецтві та навіть туризмі. Вільно спілкуватися рідною мовою – одне з пріоритетних завдань і для представників державної служби.

Чи не найбільше помилок держслужбовці допускають під час вказування у документах імен та прізвищ в орудному чи кличному відмінках. Тож тему відмінювання порушують на першому ж занятті, аби у подальшому закріплювати.

Аби учасники курсу запам`ятали якомога більше важливої інформації, вони проходитимуть блоком, який складається з 8 занять. За кожним заняттям вже закріплений перелік завдань з певних тем.

Про те, що знати українську – не лише модно, а й важливо, підтверджують учасники курсу. Зокрема, пані Ніна доводить, що вік – не перепона для систематичного навчання.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *