Долучитися до «Великого Будівництва»: у селі Долинське відкрили оновлену Центральну площу

Прорив у будівництві та облаштуванні інфраструктурних об’єктів на Херсонщині триває. Різнобарвні інсталяції у вигляді рук, комфортні місця для відпочинку та простора пішохідна зона. У селі Долинське Хрестівської ОТГ з’явилася сучасна культурно-розважальна локація. Попри дрібний дощ урочисте відкриття оновленої Центральної площі відбулося під бурхливі оплески чималої кількості людей.

Масштабний проект з реконструкції Центральної площі у громаді вдалося реалізувати за підтримки депутата Херсонської обласної ради і директора ТОВ «Торговий дом «Долинське» Володимира Хвостова. Він наголошує, дату відкриття об’єкту обрали 1 червня у День захисту дітей і це не випадково.

Вже нашій знімальній групі пан Володимир розповідає деталі, Центральна площа у селі Долинське вже давно потребувала реконструкції. Адже це місце для громади є улюбленою зоною відпочинку та місцем проведення святкових заходів.

Ініціативу з реалізації програми президента «Велике будівництво» на місцях підтримують і представники обласної влади. Вони зазначають, ефективність та результативність проекту залежить від бажання кожного долучитися до розбудови нашої держави.

Зазначимо, що роботи з оновлення центральної площі здійснили в доволі стислі терміни: наприкінці квітня лише розробили проектну документацію. Загалом ремонтні роботи охопили понад 6500 квадратних метрів і зміни вражають: встановлення сучасного вуличного освітлення, велопарковки та розпис фасаду Будинку культури у національному стилі «Вишиванка»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *