Екосерця об’єднують дітей! Херсонську малечу закликають долучитися до конкурсу

Агов, маленькі херсонці, а також їхні батьки! Вас запрошують взяти участь у конкурсі малюнків «Екосерця об’єднують дітей». Конкурс проводять у рамках проєкту «Екосерце».

Долучитися може кожен з вас та ще й поборотися за суперовий подарунок. Спеціально для вас команда телеканалу «Херсон плюс» дізналася всі деталі  конкурсу.

Кришечки рятують життя

«Екосерце» – благодійний проєкт, який реалізують у Бучі з вересня 2021 року. Саме тоді у місті встановили першу екоінсталяцію «Кришечки збери – життя вбережи».

«Долучитися дуже просто: збирати пластикові кришечки, які ми передаємо на переробку. Отримані кошти витрачаємо на благодійність в підтримку важкохворій дитині. Перша дитина, якій ми допомогли – Нікіта Борисюк. Його батькам передали 15 000 гривень (це 1154 кг кришечок). За ці кошти придбали низькопрофільну гастростому, шприци, вітаміни. Крім Нікіти зібрані кришечки ще допомогли чотирьом діткам», – розповідає координаторка проєкту Олена Брацлавська.

Протягом 2023 року в Бучі та регіоні встановили ще 12 екосердець: у Ворзелі, Клавдієво-Тарасовому, Бородянці, Немішаєвому.

Як долучитися до конкурсу?

Олена Брацлавська каже, умови конкурсу зробили максимально простими, аби якомога більше дітей мали змогу стати учасниками та позмагатися за призи.

«Діти створюють малюнок, а батьки мають відправити його на пошту [email protected] або файлом у телеграм @olena_brats. Під час відправки обов’язково вказуйте ім’я, прізвище дитини та контактний номер телефону. А далі створимо альбом на Facebook з усіма роботами і всі охочі зможуть проголосувати», – каже пані Олена.

Щодо призів, то переможець отримає термос улюбленого кольору, футболку з власним фото та улюбленим персонажем (фільму чи мультфільму).

УВАГА! Роботи дітей приймають до 17 березня. А ось з 17 до 31 березня триватиме онлайн-голосування.

Автор: команда “Херсон плюс”

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *