Фінал обрали глядачі! В Херсоні пройшла прем’єра вистави “Вічність і ще один день”

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша презентував унікальну прем’єру – імерсійну виставу-меню для театральної вечері «Вічність і ще один день». Автор п’єси сербський письменник Милорад Павич, у атмосферний світ глядачів занурюють із перших хвилин.

У холі глядачі надовго не затримуються, проходячи до зали великої сцени. Саме тут розпочнеться вистава. При цьому присутні не здогадуються, що актори вже серед них.

Саме тому головною родзинкою вистави є її формат, який можна порівняти з ресторанним меню. Спочатку йдуть кілька видів закусок, потім – основна страва, і, нарешті – широкий вибір десертів. Тож після першої сцени глядачам пропонують обрати для себе один з поміж двох варіантів розвитку подій – жіночий та чоловічий.

Матеріал підготовлено в межах програми «Сильні медіа – сильне суспільство», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору авторів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.