Попри те, що Херсонщина – єдина область, яка ще знаходиться в «жовтій» карантинній зоні, боротьба з коронавірусною інфекцією триває. Щоденно допомогу медиків потребують сотні хворих на Covid-19. Тож Фонд громади Херсона «Захист» не стоїть осторонь і в рамках програми «СтопВірус-Херсон» вчергове забезпечує лікарні області засобами захисту.
Лариса Польська додає, до переліку отримувачів нової партії захисних костюмів вісім лікарень потрапити невипадково.
Передача спецодягу відбувалася на території заводу Anserglob. Отримати допомогу з`їхалися керівники кількох опорних лікарень Херсонщини. Вони не приховують, медичні маски, костюми – засоби захисту, яких медпрацівники потребують щоденно. Адже першими контактують з ймовірними хворими на COVID-19 та надають допомогу.
Під час передачі засобів захисту акцентують увагу на тому, що ці п`ять тисяч костюмів виготовлені з більш щільного матеріалу та додатково вкриті мікропористою плівкою. За допомогою чого їх стійкість та міцність до зовнішніх впливів збільшується










