Гаряча сесія: ринкові протести та реорганізація структури управління Херсона

Херсонець Георгій Жосанов влаштовує імпровізований прилавок просто під стінами Херсонської міської ради. Таким чином він протестує проти анонсованого місцевою владою переформатування ринків. Чоловік вже 15 років працює на Дніпровському ринку, і не хоче залишитися без роботи.

І таких підприємців зібралося біля міськради чимало. Люди говорять прийшли відстояти своє право на працю. Тож вимагають від депутатів продовжити строк оренди на землю, під їх торговими рядами ще на 5 років.

Поспілкуватися з підприємцями спробувала секретар Херсонської міської ради Галина Лугова. Однак протестуючи вимагали особистої присутності міського голови.

Ігор Колихаєв до людей вийшов і вислухав позицію.

Врешті знайти спільну мову обом сторонам вдалося. До сесійної зали увійшла ініціативну група з числа підприємців, а питання відносно оренди земельних ділянок, яке на порядку денному було 44 розглянули другим.

В результаті довготривалих дискусій рішення відносно ринкових містечок було не прийнято та відправлено на доопрацювання. Структуризація торговельних рядів, єдиний вигляд магазинів та ліквідація «стихійних ринків». Подібне переформатування кілька років тому відбулося з Одеським привозом. Тож представники влади сподіваються, що така система запрацює і в Херсоні

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *