Геннадій Лагута разом з громадою Зміївки відсвяткували День села

Село Зміїївка, що на Бериславщини, відсвяткувало 239 років. Свято вийшло гучним та масштабним. Цього дня центр населеного пункту перетворився на яскраву розважальну локацію.

Солодощі, повітряні кульки та концертна програма, – усе за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути, який особисто завітав привітати місцеву громаду.

Святкове дійство розпочалося з урочистого закладання наріжного каменю під будівництво майбутнього парку. 5 гектарів занедбаної території біля Зміївського будинку культури планують перетворити у повноцінну локацію для сімейного відпочинку всього за рік. Тобто до наступного Дня села.   

Зазначимо, що Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» є надійним партнером села Зміївка із 2017 року. За цей час в громаді було реалізовано чимало успішних проектів за освітніми, медичними і соціальними напрямками.

Староста села Микола Куривчак додає, на сьогодні у Зміївці проживає понад 2300 людей різної національності та віросповідання. Між собою свій населений пункт місцеві навіть називають «маленькою Європою на півдні Україні». Тож і творча програма вражала своєю різноманітністю та колоритністю

Можливо, вам також сподобається…

1 Response

  1. Діана :

    дуже чудово і цирк був суперовий дякую вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.