Голова ОСББ розпускає руки на мешканців будинку. На вулиці Богуна, 88 протестують проти правління

Понівечені стіни, купа дротів та відсутність вікон! У такому жахливому стані вже кілька років поспіль знаходиться 12-ти поверховий будинок за адресою: вулиця Івана Богуна, 88. За словами мешканців будинку несправностей безліч, тож переймаються, аби зиму зустріти хоча б з опаленням.

Віднедавна до поточних проблем будинку додалася ще й зупинка ліфту. Об`єкт потребує ремонту, на який кошти ще й досі не зібрані.

Аналогічний безлад спостерігається і на прибудинковій території. Відсутність дитячого майданчику, повноцінних клумб та урн для сміття. Та за словами мешканця будинку Дмитра Ведернікова, більше обурює поява несанкціонованого паркану поблизу будинку.

Представники ініціативної групи одноголосно запевняють, скільки коштів було витрачено на цей паркан і за чиєю ініціативою він був встановлений – невідомо, власне як і куди витрачаються їх кошти. Адже з 2018 року від голови ОСББ «Кристал 88» Лариси Касатонової їм вдалося отримати тільки один звіт за 2 квартал 2021 року.

Єдиним повідомленням від Лариси Касатонової за останній місяць стала інформація щодо підвищення тарифів. За словами пана Дмитра, такого стрімкого зростання тарифу на вивіз сміття ще не спостерігав.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *