Перевтілення вулиці Суворова: у Херсоні презентували проект громадського простору

Керівниця ГО “Urban curators” Ірина Яковчук ділиться першими і нажаль неприємними враженнями від головної пішохідної вулиці Суворова. Вона разом з українськими архітекторами завітали до міста, аби розробити унікальний проект публічного простору. За локацію обрали земельну ділянку поруч з планетарієм та Корабельною районною радою. А перед тим, як приступити до розробки проекту, вони провели чимало дослідницької роботи.

Основним елементом публічного простору буде пергола. Роман Сах додає, це унікальна конструкція, яка може не лише захистити людей від сонця, а й за потреби трансформуватися.

Крім перголи, у рамках проекту на земельній ділянці планують встановити по кілька об`єктів для відпочинку та комфорту як містян, так і туристів. Керівниця Центру культурного розвитку «Тотем» Олена Афанасьєва більш детально розкриває всі плани.

І якщо архітектори переважно роблять акцент на створенні гарної локації, то ось очільники правоохоронних органів Херсонщини сприймають це як облаштування безпечного простору для громади. Адже сьогодні це є край важливим для суспільства.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *