«І в радості, і в горі». Родина Вітвініних – приклад міцних стосунків та справжнього кохання

З теплом у душі та радістю в очах Марина Вітвініна згадує День закоханих 2019 року. Саме у цей день Марина та Ігор взяли шлюб і вже два роки офіційно є чоловіком та дружиною. Пара ділиться, на момент весілля Ігор боровся з онкологічним захворюванням, але це не завадило їм втілити у життя заповітну мрію.

Пройшовши нелегкий шлях боротьби за життя Ігоря, родина Вітвініних вже будувала плани на майбутнє, але доля підкинула чергові випробування. У лютому 2020 року лікарі діагностували онкологію, але вже цього разу у Марини.

Родина Вітвініних – приклад міцних стосунків та справжнього кохання. Ігор переконаний, тільки за допомогою підтримки, любові та позитиву їм вдалося щасливо прожити разом вже 7 років.

А ось і спільні фото. Це перші романтичні побачення Марини та Ігоря.

Напередодні Дня закоханих Марина та Ігор побажали всім парам бути щасливими та кохати один одного, а самотнім – неодмінно знайти свою другу половинку.

За два роки подружнього життя пара подолала чимало життєвих випробувань. А допомагала їм та підтримувала херсонська громада, влаштовуючи благодійні заходи та збираючи кошти. Тож Марина з Ігорем завдячують всім.

На жаль, боротьба за життя Марини не завершується. Дівчині ще необхідно пройти дороговартісний курс реабілітації. Попри всі складнощі, здаватися пара не збирається, як і два роки тому вони міцно тримаються за руку та прогулюються парком центрального РАГСУ. Попереду в них ще безліч планів на життя. Впевнені, все вдасться. Давайте ще раз згуртуємось і допоможемо родині пройти ще одне випробування

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *