І знову наречені! У Херсоні 12 закоханих пар відзначили своє “золоте” та “діамантове” весілля

Вони ніжно усміхаються та під руку один з одним заходять до зали реєстрації. Сьогодні одразу 12 херсонських подружніх пар, які прожили у шлюбі 50 і більше років відчули радість та хвилювання, як і у день свого весілля. Наречених, як і годиться, гості заходу зустрічають бурхливими оплесками.

Секретар Херсонської міської ради Галина Лугова розповідає, урочисто вітати херсонські пари з їх золотими та діамантовими весіллями вже гарна традиція нашого міста. Цього разу цей чуттєвий захід відбувається в 19-е.

Для головних героїв заходу влаштували справжню весільну церемонію, під час якої вони проговорили один одному обітниці та випили келих шампанського. Не обійшлося і без весільного вальсу.

В’ячеслав та Марія Зубко цього року святкують 51-річницю спільного життя. Одразу підкреслюють – це було кохання з першого погляду та дякують долі, яка звела їх разом. Адже вони з різних країн.

А ось Михайло Крохмаленко свою дружину Ялину зустрів у рідному селі Музиківка, що на Херсонщині. Своєю історією подружжя ділиться із задоволенням, зазначаючи за 50 років почуття лише зміцніли

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *