Як громадським організаціям ефективно працювати онлайн – навчання від Фонду “Захист”

Недостача у фінансуванні та різка трансформація стратегій управління, скорочення персоналу. Через спалах пандемії коронавірусу більшість громадських організацій та благодійних фондів виявилися не готовими працювати в новому дистанційному режимі. Голова правління Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська підтверджує, вони також відчули деякі складнощі.

Лариса Польська пояснює, у рамках проекту було розроблено повноцінну навчальну програму, яка складається з трьох базових сесій. Ефективність та результативність тренінгів перевірили особисто.

Таку думку підтримує і програмний менеджер благодійної організації «Фонд громади Херсона «Захист» Костянтин Філенко. Він зазначає, отриманий досвід гарантує високу продуктивність навіть при віддаленій роботі.

А ось волонтерка фонду Катерина Ханікова не приховує, вона радіє, що нарешті знайшла спосіб, як подолати складнощі карантинних обмежень для херсонського інклюзивного театру.

Пройти курс з використання онлайн інструментів врядування виявив бажання і член правління «Фонду громади Херсона «Захист» Юрій Грабар. Ділиться, це гарна можливість для кожного керівника крокувати в ногу з часом.

Оволодіння корпоративними інструментами Google та Microsoft, створення персонального інформаційного середовища для кожного працівника та налаштування роботи в інтернет-режимі. Головний експерт проекту Юрій Антощук розповідає, у програму курсу включили базові знання та вміння, яких буде достатньо для старту

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *