Як кримчанам вакцинуватися на материку?, – розповідають представники ГО «КримSOS»

Вакцинуватися чи не вакцинуватися?, – наразі актуальне питання. Українська влада проводить різноманітні компанії з популяризації щеплення проти коронавірусу та розробляє окремі програми для різних категорій населення. Серед них і жителі тимчасово окупованого півострову. Про усі деталі наша знімальна група дізнавалася у представників ГО «КримSOS».

Координатор Херсонського офісу «КримSOS» Олексій Тільненко одразу звертає увагу на останні законодавчі зміни. Адже з середини вересня для перетину кордонів у дію ввели електронні сертифікати двох типів.

При цьому паперові сертифікати не втратили своєї актуальності. Вони також дозволяють проходити контроль на КПВВ значно швидше та простіше. Тож пан Олексій розповідає і спосіб отримання довідки такого зразка.

Зазначимо, що для зручності кримчан, на початку літа МОЗ України відкрило для них окремий запис на вакцинацію. Також було складено перелік центрів та маршрутну карту. Загалом отримати безкоштовне щеплення від Covid-19 у Херсонській області можна в медичних установах двома шляхами

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *