Як тримають піст стилісти: деталі від херсонки Олени Ткач

Знайомтеся, це херсонка Олена Ткач, яка власним прикладом доводить – тримати піст легко та просто. Нашій знімальній групі розповідає 4 роки тому захотілося спробувати щось нове і водночас випробувати свою силу волі. До такого рішення підійшла свідомо і ретельно вивчила усю відповідну інформацію.

Олена не приховує, – складно було лише один раз, коли вперше розпочинала постувати. Нині ж її ініціативу підтримують як друзі, так і рідні.

Не заважає тримати піст Олені і її ритм життя. Вона – стиліст Ukrainian Fashion week, тож найчастіше графік роботи – ненормований. Аби не шкодити здоров’ю та завжди мати перекус під рукою – їжу готує заздалегідь вдома. Нам показує чим буде обідати сьогодні?

Ще в одному боксі сир та сосиски. Усе із сої, адже вживати продукти тваринного походження під час посту заборонено. Не потрібно хвилюватися і прихильникам солодкого. Його також можна корисно замінити.

Також у боксах стиліста ми знаходимо грецькі горіхи, яблука та печиво з моркви і фініків. Олена наголошує, продукти рослинного походження можуть повністю забезпечити організм необхідними вітамінами

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *