«Янголи добра»: названо імена найкращих благодійників Херсонщини 2020

Визначено переможців і названо імена «янголів добра» Херсонщини. Відбулась восьма церемонія нагородження лауреатів та переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» – 2020 та регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина» – 2020.

Вже за гарною традицію організатором свята благодійності та представником національного конкурсу в Херсонській області став «Фонд громади Херсона «Захист». Голова правління Лариса Польська зазначає, цьогоріч до Києва надійшло майже 1200 заявок зі всієї України, у тому числі від нашого регіону – 41.

Крім того, одразу два благодійника Херсонщини стали переможцями на національному рівні та отримали почесне звання «Благодійник року». Серед них лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков, для якого ця нагорода вже стала четвертою.

А ось Благодійником року Херсонщини – 2020 експертна рада визначила Мар’яно Гарсія Калатаюда. Серед херсонців він більш відомий як «волонтер з Іспанії». Вже кілька років він щомісячно відвозить одяг, ліки, засоби гігієни та продукти нашим військовим. А також всеціло допомагає малозабезпеченим родинам та дітям соціальних категорій

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *