Катування та погроза вбивства: у Нижніх Сірогозах розпочався розгляд резонансної справи

У Нижньосірогозькому районному суді почалося слухання резонансної для Херсонщини справи за фактом катування, завдання тілесних ушкоджень та погрози вбивства. Адвокат одного з потерпілих Сергій Яковенко наголошує, даний злочин спочатку було кваліфіковано місцевими правоохоронцями як дрібне хуліганство та понад два місяці затягувався. І тільки після передання справи каховським слідчим процес зрушив з мертвої точки. Наразі кримінальне провадження перебуває на стадії підготовчого судового засідання і відбувається згідно всіх законодавчих норм.

Нагадаємо, що зазначені події розгорнулися 17 вересня 2021 року в 155 кілометрах від Херсона – у селищі міського типу Нижні Сірогози. В той день охоронця місцевого підприємства «Новопетрівське» Олександра Кривцова та його друга Сергія Твердого примусово вивезли у лісосмугу, де понад дві години вони простояли на колінах під прицілом зброї.

На сьогодні у зухвалому злочині обвинувачуються одразу три місцевих жителя. Їм було висунуту відповідну підозру та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням засобу електронного контролю, термін дії якого спливає 29 травня поточного року. Тож на початку судового засідання прокурор подав клопотання про продовження даного превентивного заходу.

Позицію прокурора підтримав і адвокат Сергій Яковенко. За його словами, особи які звинувачуються у здійсненні тяжкого злочину вже неодноразово тиснули на потерпілого Кривцова та його родину. Такі дії відбувалися як на стадії слідства, так і під час судового процесу. Тобто підозрювані порушували діючий запобіжний захід, залишаючи місця проживання у невстановлений час

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *