Херсон & Магдебург. Творчі ентузіасти двох міст відповіли: стріт-арт – мистецтво чи вандалізм?

Херсон має як стріт-арт, так і паблік-арт… Та ми досі не маємо одного із найкращих проявів цих напрямів – муралу. Суспільство вже дуже давно вирішило питання про те, що ж таке стріт-арт – мистецтво чи вандалізм? І все залежить від ситуації та місця, де картина була виконана.

Стрітарт для Магдебурга є дуже важливим з одного боку, він відноситься до субкультури, з іншого боку, він є відкритою виставкою для багатьох. Не треба йти в музей, щоб подивитися мистецтво. Воно знаходиться в громадському просторі, і я можу їм насолодитися тут. Урбан мистецтво або стрітарт має багато спільного зі світоглядом міста, з атмосферою / настроєм в місті. І тому це важливий елемент, щоб зрозуміти різні цільові групи, а також побачити їхні потреби.

Німецько-український проект відбувається за підтримки партнерської програми «Культура для змін» Українського культурного фонду та програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Автори несуть відповідальність за зміст відео матеріалів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.