Херсон сортує! На Херсонщині відкрився перший сортувальний центр

Херсон сортує! Пляшки, папір, поліетилен та метал… І це ще не весь перелік речей, які відтепер можна не просто викинути у сміттєвий бак, а екологічно переробити. Вже 20 травня на Херсонщині офіційно запрацює перший сортувальний центр. Наші журналісти побували на підприємстві до офіційного відкриття та першими побачили як воно організовано.

Ініціатор проекту херсонський бізнесмен Сергій Дудка не приховує, за 4 роки сортування вдома пересвідчився сміття не існує – є лише неправильне поводження з відходами. Цей принцип впровадив і в основу діяльності центру.

Ідею пана Сергія підтримала місцева влада та чимало еко-організацій. Тож аби втілити задум у життя знадобилося близько 2-х місяців. Відповідне приміщення було поділено на дві частини та облаштовано спеціальними контейнерами.

Крім того, тут розміщено фракції з прийому паперу, картону, пінопласту, поліетилену та тетрапаків. Сергій Дудка звертає нашу увагу і на контейнери для важких і жорстких відходів, які також можна безкоштовно здавати у центрі.

Оглядаємо сортувальний центр далі. Це вже зона для прийому матеріалів на платній основі, адже вони потребують особливої екологічної утилізації. Серед них скло, гума, дзеркала та електроприлади

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.