Херсонщина отримала два біобокси для перевезення хворих на COVID-19

Херсонщина стала однією з перших в Україні, яка для машин швидкої допомоги отримала сучасні біобокси для транспортування хворих з інфекційними захворюваннями, в тому числі на COVID-19.

Наразі працівники екстреної медичної допомоги першими контактують з ймовірними зараженими на коронавірус, тому вони знаходяться у найбільшій групі ризику. Такі ізоляційні камери дозволять убезпечити медичний персонал , – розповідає директор Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Бовкун.

Унікальне обладнання від провідного китайського виробника Херсонський обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав в рамках гуманітарної допомоги від благодійного фонду народного депутата України Вадима Новинського.

Медичні працівники зазначають, ізоляційні камери цього типу відрізняються своєю функціональністю. Зокрема, такі бокси можна використати і як засіб захисту від забрудненого навколишнього середовища для перевезення пацієнтів з ослабленим імунітетом.

Важать такі герметичні камери усього 14 кілограм, швидко розкладаються та кріпляться до носилок. Як саме відбувається процес транспортування пацієнтів, наочно демонструє одна з бригад екстреної медичної допомоги

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *