Херсонський комунальний автопарк поповнився новими автобусами. Зустрічали перші 10

До Херсона прибули 10 нових автобусів «АТАМАН», які поповнять міський комунальний автопарк. Урочиста передача транспорту пройшла на центральній набережній і зібрала чимало представників влади, ЗМІ, городян. Міський голова Ігор Колихаєв одразу зазначив, це лише перша партія. Усього таких автобусів, виготовлених вітчизняним виробником ПАТ «Черкаський автобус», до кінця липня буде 30.

Очільник міста додає, головна відмінність закуплених автобусів в тому, що вони не б/у а винятково нові. Це підтверджує нашій знімальній групі і технічний директор компанії ІСУЗУ-АТАМАН Україна Віктор Коваленко. Зазнаючи, що рік випуску усіх закуплених містом автобусів – 2021.

Зазначимо, що «АТАМАН» є автобусами 1 класу та випускаються з 2016 року. Сьогодні вони курсують по вулицях усіх обласних центрів України. Зокрема у Києві, Одесі, Львові. Ця модель виготовляється за сучасними європейськими технічними нормами, містить японський двигун екологічного класу Євро 5 та відрізняється довготривалістю у користуванні

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.