Херсонський міський голова закликає містян долучитися до прибирання снігу

Протягом тижня у Херсоні та області буде значне зниження температури та погіршення погодних умов. Херсонський міський голова Ігор Колихаєв закликає містян допомогти у прибиранні снігу.

Із відповідним зверненням міський голова звернувся на Facebook.

«Прошу кожного з вас, містян, всіх власників бізнесу, керівників організацій та установ почистити територію навколо своїх будівель, кафе, ресторанів, офісів, магазинів. Власники автомобілів, прошу вас за можливості обмежити кількість виїздів і не паркувати авто на проїжджих та пішохідних зонах – це ускладнює прибирання».

фото з Інтернету

Також Ігор Колихаєв зазначив, що всі комунальні служби, які є у розпорядженні міської ради, працюють на повну потужність.

«Ми врахували помилки минулого разу. Але хочу вас завірити, що тільки наших сил точно не вистачить – ви знаєте, у якому надважкому стані наразі знаходиться наше місто… Будь ласка, давайте подолаємо негоду разом і попіклуємося одне про одного. Заздалегідь щиросердно всім дякую».

Якщо ж взяти до уваги європейський досвід, то у Німеччині сніг і лід на дорогах прибирають державні чи комунальні служби. А ось за тротуарами зазвичай повинні стежити мешканці прилеглих будинків. Виходити надвір з лопатою потрібно вже о сьомій ранку.

Так, видання DW зазначає, що місцева влада в Німеччині здебільшого прибирає сніг лише на проїжджій частині. Прибирання тротуару у житлових кварталах вона зазвичай перекладає на власників прилеглих будинків. Часто прибирати доводиться і тим, що орендує житло – власники мають право переклади на орендарів цей обов’язок, зазначивши це в договорі оренди. Місцева ж влада прибирає тротуари зазвичай лише там, де немає житлових будинків.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *