Херсонський відеооператор Максим Поплавський потребує термінової допомоги

Прикутий до лікарняного ліжка херсонець Максим Поплавський ще донедавна бігав з відеокамерою на різних заходах. Весна 2021 року розділила життя молодого хлопця на до та після. Під час обстеження йому встановили страшний діагноз – рак крові. Мати хлопця Світлана Поплавська зі сльозами на очах згадує ті дні, коли Максим отримав перше підтвердження про хворобу.

Лікарі не приховують, Максим потрапив до них у тяжкому стані. Аби врятувати його життя було прийнято рішення відправити хлопця на лікування за кордон.

Два курси хіміотерапії та аллогенна трансплантація кісткового мозку – саме це може подовжити життя молодого хлопця. Вартість такого лікування захмарна, тож за словами пані Світлани, перший курс хіміотерапії вдалося оплатити за допомогою небайдужих.

На черзі вже друга хіміотерапія, яка вартує 10 тисяч доларів. Аби вчасно сплатити кошти на рахунок клініки, дівчина Максима – Анна Шаповал продовжує вести благодійний збір у соціальних мережах.

Не забувають хлопця і в Херсонській облдержадміністрації, де він працював відеооператором. Його колега Тетяна Савуля благає всіх небайдужих простягнути руку допомоги.

Допомогти Максиму закликаємо і ми! Це можна зробити будь-якої хвилини за реквізитами, які ви бачите на екрані

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *