Херсону – 243! Що підготували організатори до Дня міста

На катері, проста неба та під плескіт води! Вперше у такому релаксованому місці херсонські журналісти зібралися не на відпочинок, а на прескоференцію, аби дізнатися, які сюрпризи будуть очікувати городян до 243-річниці Дня міста.

Програма цьогорічного святкування наповнена цікавими та пізнавальними заходами, а розпочнеться суботнє дійство з помпезної ходи курсантів морської академії. За словами організаторів, дивувати буде чим.

Справжнім сюрпризом для містян та гостей стане фестиваль морських традицій «Ринда», який відбудеться на центральній набережній. В рамках заходу, присвяченому капітану легендарного барка «Товариш» Олегу Ванденку, люди познайомляться з різними видами діяльності справжніх мореплавців.

Планується, що цьогорічна регата об`єднає навколо себе близько 80-ти учасників з різних міст України, які пересуватимуться на 30 човнах. Та за словами організатора фестивалю морських традицій Валентина Вертея, не регатою єдиною дивуватимуть херсонців.

Пан Валентин додає, під час проведення фестивалю не оминуть і тему морських традицій, про які більшість херсонців навіть не здогадуються.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *