Медичних працівників Херсонщини привітали Геннадій Лагута та Благодійний фонд «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. У своє професійне свято усі без винятку санітари, лаборанти, медсестри, лікарі приймають привітання та подарунки.

Медичні працівники всіх напрямків, ветерани охорони здоров’я та навіть охоронці медичних закладів. Поза увагою представників благодійного фонду не залишилася жодна установа охорони здоров’я нашого регіону. Зокрема, відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини №3, що розташована у місті Таврійськ. Тут щоденно обслуговують близько 100-та пацієнтів, тож працівників вітають безпосередньо на робочому місці.

Медики центру додають, цьогоріч вдчувають більшу увагу до їх професійного свята. Адже у період пандемії коронавірусу вони щодня ризикують своїм здоров’ям заради лікарського обов’язку. Ці роки виявилися вкрай складними: працювали у посиленому режимі та досить напружених умовах.

Про роботу під час пандемії розповідають нашій знімальній групі і в Бериславський центральній районній лікарні. На сьогодні заклад є опорним, містить реанімацію та два відділення для госпіталізації хворих на Covid-19.

Свою повагу колективу лікарні особисто висловив голова політичної партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута. Наголосивши, що до професії лікаря завжди ставився з великою повагою, тим більше зараз коли вони фактично перебувають на неоголошеній «ковідній» війні

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *