Молодь Берислава висловила думку щодо розбудови міста

А що ти зробив для Берислава? Відповідь на таке важливе питання для розвитку міста представники проєкту «Відродимо Берислав разом!» шукали разом із активною, прогресивною та ініціативною молоддю.

Чи не найперше, на що молодь звернула увагу – екологічний стан міста. Недостатня кількість сміттєвих баків та чимало відходів, через що страждає навколишнє середовище.

І куди ж без очисних споруд, адже саме через їх відсутність у місті систематично відчувається сморід та немає повноцінного пляжу для відпочинку. Особливо це турбує у теплу пору року.

А ось юнаки роблять акцент на безпеці у місті: відсутність вуличного освітлення, камер відеоспостереження та погане покриття тротуарів.

Берислав – студентське місто, тож чимало ще потрібно зробити задля якісного дозвілля підростаючого покоління. А чого молоді не вистачає саме зараз?

На обговоренні проблем Берислава студент медколеджу Євгеній Войтенко запропонував не зупинятись і запустити флешмоб, який дозволить почути думку кожного.

Усі озвучені ініціативи цілком можливо втілити в життя за допомогою громадського бюджету, тож присутня на конференції депутатка Бериславської міськради Євгенія Шаповалова запропонувала молоді не чекати слушного часу і вже зараз налагоджувати зв`язки з владою. А можливо це при умові створення Молодіжної ради.

Сергій Шаповалов додає, конференція видалась активною, а кожна запропонована ідея молоді важлива і потрібна для Берислава, тож працюватимуть над їх втіленням.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.