На час негоди на Херсонщині запрацювали оперативні штаби

План заходів в умовах можливого погіршення погодних умов, яке гідрометеорологи прогнозують у найближчі кілька днів, обговорили під час міжвідомчого оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обласний штаб буде діяти  цілодобово, на базі Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА. Такі ж структури працюватимуть і на районному рівні.

На території області приведені в готовність наявна спецтехніка, а також аварійні бригади об’єктів критичної інфраструктури. Також готові до розгортання 163 стаціонарних пункти обігріву.

На випадок складної ситуації на автомобільних шляхах Херсонщини Головне управління ДСНС України в області забезпечить готовність техніки підвищеної прохідності для використання в якості тягачів.

Разом із тим жителів регіону просять мінімізувати пересування в умовах погіршення погодних умов, особливо з використанням автотранспорту. 

Якщо ви все ж потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, в Укравтодорі радять звертатися за наступним телефонами: +380 (55) 236 77 88, +380 (55) 236 77 66, факс +38 (55) 236 67 27

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *