На Новий рік до Єгипту!

Часи, коли Новий рік вважався сімейним святом і асоціювався з переглядом телепередач за тарілкою “олів’є”, відійшли в минуле. Тепер багато хто задається питанням: куди поїхати на Новий рік, аби використати зимові свята по максимуму для подорожей, нових вражень та активного відпочинку. Варіантів – безліч, залежно від матеріальних можливостей та схильностей. Втім найпопулярнішим напрямкомвсе ж таки залишаються теплі країни, розповідають туроператори. Незмінними для українців є єгипетські курорти. Наразі вони дивують не лише цінами, а й сервісом.
Чимало людей замислюються куди поїхати на Новий рік ще серед осені. І – правильно роблять,зазначають в турагенстві. Так можна заощадитине лише пристойну суму, а й нерви.
Полюбляють українці й екзотику – країни, в яких Новий рік зустрічають без ялинки та Діда Мороза. Але частка таких туристів доволі незначна. Ті, хто не бажає змінювати зимові декорації на літні, обирають гірськолижні курорти. І в цьому питанні – попит на закордонні поїздки різко скоротився. У 2015-му – трендом для «новорічних туристів» стала Україна.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *