На стрілецькому полігоні Херсонщини провели навчально-тренувальні збори для правоохоронців

На стрілецькому полігоні поліції Херсонщини відбувались навчально-тренувальні збори з вогневої підготовки для бійців спецпідрозділів. Запорізька, Кіровоградська, Одеська, Миколаївська – цього разу до процесу долучили представників правоохоронних органів з 6 областей України.

Під чітким керівництвом спеціалістів бійці поліцейських спецпідрозділів підходили на зазначене місце та демонстрували свої здібності. Вони практикувались у прицільній стрільбі, стрільбі по складних мішенях, стрільби зі складних положень.

У ході навчально-тренувальних зборах не оминули і відпрацювання заряджання та розряджання зброї. За словами начальника відділу тактико-спеціальної підготовки управління організації діяльності підрозділів поліції Олега Анісімцева, такі заходи є необхідними для злагодженої роботи всіх правоохоронців.

Аби під час практичного семінару правоохоронці покращували й відточували свої уміння та навички поводження з пістолетом він проводився за участі найкращих спеціалістів.

Учасники зборів проявили себе активно та продемонстрували свої здібності з кращого боку, за що були нагороджені відповідними сертифікатами. І за традицією спільне фото на згадку!

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *